fiat stilo 1.8 benzin atest plin
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Fiat
Гориво:
Бензин
Година:
2001
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
136
Зафатнина (cm3):
1.8
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
Не-регистрирано!
Боја:
Сина
Старост:
Половно
Цена: 2.200 eur.
приближно: 134.860 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27025
Прегледи: 191
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 12.09.17 17:10h
Истекува на: 12.09.22 17:10h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Алум. Фелни
• Гаражиран
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Плин
• Серв. Книшка
• Серво
• Централна Брава
Опис:
se prodava fiat stilo 1.8 136ks benzin/plin.Kolata e domakinski cuvana i odrzuvana od oprema poseduva 8airbag 2zonska klima so nov freon koja ladi besprekorno 4solidni gumi so alu bandazi abs asr servo city volan.Kolata e vo odlicna sostojba bez drugi dodatni trosoci za podetalni informacii javete se.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: trajce
Град: Скопје
Телефон: 078285043
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.