opel corsa 1.0 c PRODADENO
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Марка:
Opel
Opel:
Corsa
Гориво:
Бензин
Година:
2002
Километража:
50.000 - 99.999
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
2/3
Менувач:
Мануелен
Боја:
Сива
Цена: 2.400 eur.
приближно: 147.120 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26908
Прегледи: 763
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 09.11.17 18:33h
Истекува на: 26.08.22 18:11h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Ел. стакла
• Клима
• Металик
• Серво
• Централна Брава
Опис:
se prodava opel corsa1.0 od 2002 god zacuvana reg do 7 2018 god so ful oprema
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: dime
Град: Прилеп
Телефон: 078808990
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.