Se prodava deloven prosotr dukan do TC Bunjakovec 21m2
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Површина (m2):
21
Кат:
1
Новоградба:
Не
Лифт:
Не
Локација:
Т.Ц
Цена: 25.000 eur.
приближно: 1.532.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26750
Прегледи: 465
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.08.17 01:36h
Истекува на: 13.08.22 01:36h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Намена:
• Канцелариска
• Трговија
• Угостителска
• Услужна дејност
Опрема Недвижности:
• Имотен лист
• Климатизатија
• Сите Дозволи
Опис:
Se prodava dukan vo zgradata lepenka na TC Bunjakovec gleda pozadi na 1 kat , 21m2.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Gordan
Град: Скопје
Телефон: 075953555
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија