Се издава стан на 99 метри од автобуска во Скопје
URL до огласот:
Цената е:
Фиксна
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Подрум:
Не
Површина (m2):
55
Кат:
1
Новоградба:
Не
Достапно од:
2017-09-01
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 240 eur.
приближно: 14.712 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26749
Прегледи: 131
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 12.08.17 14:48h
Истекува на: 12.08.22 14:50h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Кабловска
• Паркинг
Опис:
станот е комплет наместен имам многу слики самонезнам како да ги додадам се извинувам однапред или пак Вие можете да ми пратите e-mail
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Stojan123
Град: Скопје
Телефон: 070741099
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија