СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА
     
URL до огласот:
Град:
Охрид
Цена: 6 eur.
приближно: 350 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26748
Прегледи: 115
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.08.17 18:13h
Истекува на: 12.08.47 15:20h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се издаваат соби и апартмани во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Тел за контакт 071/212 -343
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Violeta2
Телефон: 071212343
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија