АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц
     
URL до огласот:
Град:
Охрид
Цена: 6 eur.
приближно: 350 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26746
Прегледи: 109
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.08.17 18:03h
Истекува на: 12.08.32 09:52h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Изнајмување апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.
Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi fi.
На располагање има бесплатен паркинг простор пред објектот и дворно место за користење. Има можност за појадок со доплата.
Тел за контакт 071 212 343
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Violeta2
Телефон: 071212343
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија