Se Prodava Stan vo Karpos 4
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
53
Кат:
Приземје
Новоградба:
Не
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 55.000 eur.
приближно: 3.371.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26743
Прегледи: 32
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 12.08.17 13:42h
Истекува на: 12.08.22 13:42h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• ISDN
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Имотен лист
• Паркинг
Опис:
ITNO!!! Vo najubaviot i miren del vo Karpos 4 SE PRODAVA stan od 53m2 na PRIZEMJE.Stanot e so kujna, trpezarija,dnevna,kupatilo.karakteristicno za ovoj stan e toa sto site prostorii se izdvoeni.Istiot e so balkon i podrum.Ima i cenralno parno.orientacija Istok.So IL i eden sopstvenik.Cena-55000eu.so mesto za dogovor.VREDI DA SE VIDI !!! Shifra-2063
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 075489145,02/6140571
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија