Se prodava Ford Mondeo
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Марка:
Ford
Ford:
Mondeo Karavan
Гориво:
Дизел
Година:
2000
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
90
Зафатнина (cm3):
1800
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Караван
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Бордо Црвена
Старост:
Половно
Цена: 700 eur.
приближно: 42.910 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26517
Прегледи: 220
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 26.07.17 09:44h
Истекува на: 26.07.22 09:27h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Se prodava Ford Mondeo 2000g, 1.8TD, 66kW 90KS, Registriran. Vo neispravna sostojba zaradi skinat dihtung.
Контакт:
Огласувач: Vane
Град: Струмица
Телефон: 075460130

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.