ORIGINALEN USB KABEL - Apple Iphone 5, 5s, 6, 6s
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 8 eur.
приближно: 500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26482
Прегледи: 218
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 28.01.19 12:00h
Истекува на: 24.07.22 11:16h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
PRODAVAM ORIGINALEN USB KABEL za iPHONE 5, 5s, 6, 6s.

ИнфоТел:
075/ 584 501 /+ ViBeR/
077/ 534 603
078/ 956 419
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Pedja
Град: Скопје
Телефон: 078956419
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија