frizider
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 0 eur.
приближно: 1 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26465
Прегледи: 164
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 22.07.17 15:46h
Истекува на: 22.07.22 15:46h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
ispraven poloven fricider koncar
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: vanja
Град: Скопје
Телефон: 070331385
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија