ZTE BLADE A310
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 114 eur.
приближно: 7.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26446
Прегледи: 242
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 21.07.17 19:09h
Истекува на: 21.07.22 19:02h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam telefon marka zte blade A310 vo odlichna sostojba telefonot e pod dve godini garancija so zashtitna folija i maska kupen e na 5.5.2017 od prodavnica so telefonot isto taka go dobivate i polnachot zaedno so kutijata
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: ...
Град: Скопје
Телефон: 078340713
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 3263 eur.
Цена: 24 eur.
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 815661 eur.
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор