понуда за заем
URL до огласот:
Промени Оглас
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 26437
Прегледи: 184
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 21.07.17 18:29h
Истекува на: 21.07.22 18:29h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Здраво г-дин и г-ѓа,
Оваа порака се однесува на поединци, за сите оние кои имаат потреба од одредена заем за да ги обноват своите животи.
сте подготвени за пребарување или да се подигне вашите активности или за еден проект, или да купат стан, но ќе им се забранува банкарството или вашето досие беше одбиен во банката. Јас сум еден поединец јас одобруваат заеми кои се движат од 1.000 € до 200.000 € за сите лица во состојба да ги исполни условите. Мојот интерес стапка е 3% на годишно ниво. Ако ви треба пари за други причини, не двоумете се да ме контактирате за повеќе информации. сериозни и чесни поединци. Ви благодариме за да ме контактирате преку е
Е-пошта: tamaraperez1@outlook.fr
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: tamara
Град: Богданци
Телефон: 0000000000000
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија