понуда за заем
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Купувам
Цената е:
По Договор
Марка:
Audi
Гориво:
Дизел
Година:
2000
Километража:
10.000 - 19.999
Цена: 2 eur.
приближно: 123 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26431
Прегледи: 97
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 21.07.17 18:12h
Истекува на: 21.07.22 18:12h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Здраво г-дин и г-ѓа,
Оваа порака се однесува на поединци, за сите оние кои имаат потреба од одредена заем за да ги обноват своите животи.
сте подготвени за пребарување или да се подигне вашите активности или за еден проект, или да купат стан, но ќе им се забранува банкарството или вашето досие беше одбиен во банката. Јас сум еден поединец јас одобруваат заеми кои се движат од 1.000 € до 200.000 € за сите лица во состојба да ги исполни условите. Мојот интерес стапка е 3% на годишно ниво. Ако ви треба пари за други причини, не двоумете се да ме контактирате за повеќе информации. сериозни и чесни поединци. Ви благодариме за да ме контактирате преку е
Е-пошта: tamaraperez1@outlook.fr
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: tamara
Град: Виница
Телефон: 033245553362
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 2400 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 12500 eur.
Цена: 2200 eur.