opel corsa 1.0 1999 benzin
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Подарувам
Цената е:
Фиксна
Марка:
Opel
Opel:
Corsa
Гориво:
Бензин
Година:
1999
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
40
Зафатнина (cm3):
1000
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Моноволуменец
Регистрирано до:
12/2010
Боја:
Жолта
Прва регистрација:
2013
Старост:
Половно
Сочуваност:
Многу Добро
Цена: 1.800 eur.
приближно: 110.340 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26325
Прегледи: 237
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 08.07.17 13:16h
Истекува на: 08.07.22 13:09h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
opel corsa 1.0 benzin...1999 god
kolata e vo odlicna sostojba...donesena od germanija pred 3 godini...
klima,elektrika na prozori,dva para bandazi
zimski so gumi......letni aluminiumski so gumi...
barajte slobodanka...
Сподели на Facebook Сподели на Twitter Сподели на Google +
opel corsa 1.0 benzin...1999 god kolata e vo odlicna sostojba...donesena od germanija pred 3 godini... klima,elektrika na prozori,dva para bandazi zimski so gumi......letni aluminiumski so gumi... barajte slobodanka... Сподели на Facebook Сподели на Twitter Сподели на Google +
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: goki
Град: Скопје
Телефон: 077661177
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.