PASSAT 6 2.0 140HP
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26079
Прегледи: 74
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 15.06.17 15:31h
Истекува на: 15.06.22 15:31h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam Passat 6 2.0 140hp 2006god
registriran do 06.06.2018
so full oprema poveke info na tel:078225554
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: MARJAN
Град: Велес
Телефон: 078225554
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 2400 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 12500 eur.
Цена: 2200 eur.
Цена: 1631321 eur.