PASSAT 6 2.0 140HP
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
VW
Гориво:
Дизел
Година:
2006
Коњски сили (ks):
140
Зафатнина (cm3):
2000
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Црна
Старост:
Половно
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26079
Прегледи: 176
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 15.06.17 15:31h
Истекува на: 15.06.22 15:31h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Автопилот
• Алум. Фелни
• Гаражиран
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Паркинг Сензори
• Резер. клуч
• Серв. Книшка
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Prodavam Passat 6 2.0 140hp 2006god
registriran do 06.06.2018
so full oprema poveke info na tel:078225554
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: MARJAN
Град: Велес
Телефон: 078225554
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.