СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Град:
Скопје
Број на соби:
4
Површина (m2):
93
Кат:
8
Новоградба:
Да
Лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 79.000 eur.
приближно: 4.842.700 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26070
Прегледи: 3549
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.05.18 19:01h
Истекува на: 14.06.22 14:04h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опрема Недвижности:
• Гаража
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
Опис:
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ.
Зградата е нова градба, вселена.
Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во посебен дел три спални соби и бања.Позициониран е на кат 7, има лифт во зградата.Светол стан, со градско парно.
Цената на станот е со паркинг место под самата зграда.
Цена: 79.000,00 евра
Информации 070-206-125
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Предраг
Град: Скопје
Телефон: 070/206-125
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија