СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 80.000 eur.
приближно: 4.904.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26029
Прегледи: 731
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.04.18 16:15h
Истекува на: 09.06.22 09:55h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ.
Зградата е нова градба, вселена.
Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во посебен дел три спални соби и бања.Позициониран е на кат 7, има лифт во зградата.Светол стан, со градско парно.
Цената на станот е со паркинг место под самата зграда.
Цена: 80.000,00 евра
Информации 070-206-125
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Предраг
Град: Скопје
Телефон: 070/206-125
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија