СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Град:
Скопје
Број на соби:
4
Подрум:
Не
Површина (m2):
93
Кат:
7
Новоградба:
Да
Лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 79.000 eur.
приближно: 4.842.700 ден.
За огласот:
Број на огласот: 26021
Прегледи: 924
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 28.05.18 18:02h
Истекува на: 07.06.22 13:45h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опрема Недвижности:
• Домофон
• Имотен лист
• Паркинг
Опис:
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на 7-ми / 7 кат
Цена 79000 евра
Информациина тел. 070 / 206 - 125
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Предраг
Град: Скопје
Телефон: 070/206-125
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија