Стан на приземје во Кисела Вода – 57 м2
URL до огласот:
Промени Оглас
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Да
Површина (m2):
57
Кат:
Приземје
Новоградба:
Не
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 49.000 eur.
приближно: 3.003.700 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25885
Прегледи: 20
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.05.17 14:13h
Истекува на: 19.05.22 14:13h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сите Дозволи
Опис:
Се продава стан на приземје во Кисела Вода (наспроти Општината) со површина од 57 м2 со балкун од 4 м2 и визба од 10 м2.

Станот има =
• дневна со клима и балкун -
• кујна со трпезарија -
• спална со голем вграден плакар -
• остава -
• целосно реновирано купатило со проточен бојлер и затворена туш кабина -
• електронско обезбедување за влез во зградата -
• градско парно греење од БЕГ -
• голем и бесплатен паркинг -
• можност со мала адаптација да се добие уште една спална соба.

Станот е многу топол, гледа во уреден парк со дрвја и се наоѓа во исклучително мирна и тивка околина без возила, деца и бучава.
Веднаш до станот се наоѓа банка, градинка, училиште, постојќи за градски превоз, супермаркети, зелен пазар и други објекти за сите најнеопходни потреби.
Станот може да се купи и целосно наместен со дополнително плаќање по договор.

ЦЕНА = 49.000 evra

продавач – 070 / 207 205
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Продавач
Град: Скопје
Телефон: 070207205
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија