Охрид сместување стан во строг центар до поштата
URL до огласот:
Цената е:
По Договор
Град:
Охрид
Број на соби:
2
Површина (m2):
40
Достапно од:
2017-05-19
Цена: 7 eur.
приближно: 429 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25884
Прегледи: 125
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.05.17 12:55h
Истекува на: 19.05.27 19:53h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• Домофон
• Кабловска
• Климатизатија
Опис:
Станот е 40м2 за 4-5 особи, во строгиот центар, на само 50 м од кејот,во новите згради до поштата, со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Во близина се наоѓа чаршијата, плоштадот, стариот дел од градот.
Цена 7-10 EUR по особа
тел. за контакт
070-261-023
046-251-125
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Pavel
Град: Охрид
Телефон: 070/261-023
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија