Prodavam WV passat comfortline 2012
URL до огласот:
Цена: 12.800 eur.
приближно: 784.640 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25779
Прегледи: 108
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 10.05.17 14:39h
Истекува на: 10.05.22 14:26h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam VW passat comfortline 2012g Dizel 103kw so ful oprema ima i mavigacija,senzori za parkiranje,avtohold,avtomacka racna, fabricka elektricna kuka .i dr oprema ...
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: zdravko1980
Град: Берово
Телефон: 070 641 471
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 2400 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 12500 eur.
Цена: 2200 eur.
Цена: 1631321 eur.