Prodavam WV passat comfortline 2012
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
VW
VW:
Passat
Гориво:
Дизел
Година:
2010
Километража:
150.000 - 199.999
Коњски сили (ks):
140
Зафатнина (cm3):
2000
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Караван
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Црна
Прва регистрација:
2012
Старост:
Половно
Сочуваност:
Одлично
Цена: 12.800 eur.
приближно: 784.640 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25779
Прегледи: 138
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 10.05.17 14:39h
Истекува на: 10.05.22 14:26h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Алум. Фелни
• Гаражиран
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Навигација
• Паркинг Сензори
• Резер. клуч
• Централна Брава
Опис:
Prodavam VW passat comfortline 2012g Dizel 103kw so ful oprema ima i mavigacija,senzori za parkiranje,avtohold,avtomacka racna, fabricka elektricna kuka .i dr oprema ...
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: zdravko1980
Град: Берово
Телефон: 070 213 722
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 2400 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 12500 eur.
Цена: 2200 eur.