Сеат Леон 1.9 тди 2009г прв газда 7900 евра
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 7.900 eur.
приближно: 484.270 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25747
Прегледи: 91
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.05.17 12:58h
Истекува на: 07.05.22 12:58h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Сеат Леон 1.9 тди 2009г од салон Кадис купено прв газда само од мене возено, за само 7900 евра. Троши 6.5л на 100км проверено. Опрема: Двозонски климатроник, 12 воздушни перничиња, ABS, ASR, EBS, сите можни заштити, аларм фабрички, Bluetooth hands free radio connection , USB i pin connection , Board computer, сензори паркинг, дожд, светло, подесувања волан, седишта, comming home, leaving home, и тн. Редовно сервисирана, 214000 км поминати, никогаш удрена или дефект. Свежо фарбана комплетно средени гребаници, седишта со нови 2017 W навлаки. Така да добивате модерна кола со сите екстри, комотна кола со огромен багажник за која гарантирам дека нема да ја мислите уште најмалку 10 години освен за редовни сервиси.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Илчо
Град: Скопје
Телефон: 078209206
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 2400 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 12500 eur.
Цена: 2200 eur.
Цена: 1631321 eur.