Сеат Леон 1.9 тди 2009г прв газда 7900 евра
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Марка:
Seat
Гориво:
Дизел
Година:
2009
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
110
Зафатнина (cm3):
1950
Тип на погон:
Преден погон
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Прва регистрација:
2009г
Цена: 7.900 eur.
приближно: 484.270 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25747
Прегледи: 183
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.05.17 12:58h
Истекува на: 07.05.22 12:58h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Аларм
• Алум. Фелни
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Паркинг Сензори
• Резер. клуч
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Сеат Леон 1.9 тди 2009г од салон Кадис купено прв газда само од мене возено, за само 7900 евра. Троши 6.5л на 100км проверено. Опрема: Двозонски климатроник, 12 воздушни перничиња, ABS, ASR, EBS, сите можни заштити, аларм фабрички, Bluetooth hands free radio connection , USB i pin connection , Board computer, сензори паркинг, дожд, светло, подесувања волан, седишта, comming home, leaving home, и тн. Редовно сервисирана, 214000 км поминати, никогаш удрена или дефект. Свежо фарбана комплетно средени гребаници, седишта со нови 2017 W навлаки. Така да добивате модерна кола со сите екстри, комотна кола со огромен багажник за која гарантирам дека нема да ја мислите уште најмалку 10 години освен за редовни сервиси.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Илчо
Град: Скопје
Телефон: 078209206
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.