mercedes clk 270 cdi - NEUVEZUVAN
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Mercedes
Mercedes:
CLK Coupe
Гориво:
Дизел
Година:
2003
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
177
Зафатнина (cm3):
2800
Тип на погон:
Заден Погон
Облик на каросерија:
Купе
Врати:
2/3
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сребрена
Прва регистрација:
2003
Старост:
Половно
Цена: 6.300 eur.
приближно: 386.190 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25538
Прегледи: 205
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 14.04.17 20:37h
Истекува на: 14.04.22 20:37h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Алум. Фелни
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Металик
• Серво
• Спојлери
• Спорт. Прагови
Опис:
prodavam clk 270 cdi, 12/2003, registriran do 12/2017, ful oprema, novi gumi letni+zimki 17"
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: alpeko
Телефон: 070209213
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.