pezo 306 1400kub.benzin plin 800.e.
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Марка:
Peugeot
Peugeot:
306
Гориво:
Бензин
Година:
1994
Километража:
50.000 - 99.999
Коњски сили (ks):
65
Зафатнина (cm3):
1400
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
Не-регистрирано!
Боја:
Сребрена
Прва регистрација:
17.03.1994
Старост:
Половно
Цена: 800 eur.
приближно: 49.040 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25423
Прегледи: 170
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 02.04.17 17:55h
Истекува на: 02.04.22 17:55h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• Аларм
• Алум. Фелни
• Гаражиран
• Металик
• Плин
• Централна Брава
Опис:
pezo 306 1400 kub benzin plin 1994god.al bandasi centralno istecena registracija za plinot ima dokumenti za atest.070977148.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: elizabeta
Град: Скопје
Телефон: 070977148
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 3700 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 850 eur.
Цена: 62 eur.
Цена: 8000 eur.