opel corsa 1.0 12v PRODADENO
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Opel
Opel:
Corsa
Гориво:
Бензин
Година:
1998
Километража:
100.000 - 149.999
Коњски сили (ks):
44
Зафатнина (cm3):
1000
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
2/3
Менувач:
Мануелен
Боја:
Темно Сина
Старост:
Половно
Цена: 1.200 eur.
приближно: 73.560 ден.
За огласот:
Број на огласот: 25245
Прегледи: 659
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.10.17 16:35h
Истекува на: 21.03.22 21:11h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Серво
Опис:
se prodava opel corsa 1.0 12 v od 98 godina rsegistrirana do 9 2018 godina prodadeno
Контакт:
Огласувач: dime
Град: Прилеп
Телефон: 078808990

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.