Acer liquid zest
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Старост:
Нов
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 24757
Прегледи: 261
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.02.17 09:24h
Истекува на: 13.02.22 09:28h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опции:
• 3G
• 4G
• Bluetooth
• Card slot
• EDGE
• Games
• GPRS
• GPS
• Java
• Mp3
• Radio
• Stereo звучници
• USB
• WAP
• Wi-Fi
• Двојна Камера
• Камера
• Слушалки
• Футрола
Опис:
Nov telefon Acer liquid zest nevklucen nitu ednas so site dodatoci vo originalna kutija so 24 meseci garancija.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Gjorgi
Град: Скопје
Телефон: 078986316
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 20 eur.
Цена: 14 eur.
Цена: По Договор
Цена: 815661 eur.
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор