kuka so plac 2200 m2 vo Skopje KOZLE nerezi
 
URL до огласот:
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Тип на куќа:
Самостојна
Катови:
Приземје + 3 ката
Број на соби:
20
Подрум:
Да
Површина (m2):
540
Година на изградба:
1990
Новоградба:
Не
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 24626
Прегледи: 215
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 09.09.17 16:56h
Истекува на: 29.01.22 12:12h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• ISDN
• Аларм
• Базен
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Летна куќа
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
• Скара
Опис:
Се продава куќа во населба Козле п+3 спрата со гаража за две коли + 3 посебни големи објекти со вкупна површина од 540 м2 стамбен простор хортикултурно средена вкупна дворна површина од 2200 м2 со автоматцко осветлување и наводнување со голема железна врата со вграден алармен уред низ целата куќа и домофон.Чиста документација .Куќата ги има сите алтернативи за греење (струја ,сопствено парно инста.во сите соби со 2т боца(котел)дрва со два камина )Куќата има 2 големи и 2 мали тараси со поглед кон водно и Скопје На сите три нивоа има: купатиоло, кујна со терпезарија, салон и 2спални соби.Внатре сите соби си комплетно реновирани со дрвен под (пархет сега лакиран )дрвени скали до горе комплетно нови прозори сменети во целата куќа .
Локација -- Се наога на послена 57 во Козле на 300 м, во близина има 2 продавници 1 супермаркет .
НАПОМЕНА --Просторот има можност да се искористи и за сопствен бизнис или ЗАЕНТЕРЕСИРАН ИНВЕСТИТОР ЗА ИЗГРАДБА НА СТАНБЕН ПРОСТОР (ЗГРАДА) со можност проширување до 3000 м2
заентересирани кон тел на 078 595 042
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: renoviranje
Град: Скопје
Телефон: 078595042
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија