Prodavam DOOGEE X5 3G Smartphone - BLACK
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Старост:
Половен
Сочуваност:
Одлично
Цена: 57 eur.
приближно: 3.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 24469
Прегледи: 279
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 31.12.16 16:00h
Истекува на: 31.12.21 16:00h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опции:
• 2G
• 3G
• Bluetooth
• Card slot
• Dual SIM
• EDGE
• Games
• GPS
• Mp3
• Radio
• USB
• Wi-Fi
• Двојна Камера
• Камера
Опис:
Prodavam DOOGEE X5 3G Smartphone - BLACK skoro nov koristen eppppten malku kupen vo Maj 2016-ta komplet so kutija i garancija.
Контакт:
Огласувач: Goxxy
Град: Скопје
Телефон: 075351310

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор