Otklucuvanje mobilni No-www.mobilelektronik.com.mk
 
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Старост:
Половен
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 24240
Прегледи: 837
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.04.18 10:18h
Истекува на: 31.10.21 09:48h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Telefonot nov , raboti na site mrezi so kutija i cela oprema.

MOBIL ELEKTRONIK
Bulevar Partizanski Odredi 59/2, vo zgradata kaj PROSPERA na mestoto na poranesen MAL ODMOR.
FACEBOOK:www.facebook.com/DbnMobilElektronik
KONTAKT TELEFONI:
02 3073 200
075 55 44 00
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: MOBILELEKTRONIK
Град: Скопје
Телефон: 7048251111
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија