opel corsa 1.0 12v PRODADENO
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Opel
Opel:
Corsa
Гориво:
Бензин
Година:
1998
Километража:
100.000 - 149.999
Коњски сили (ks):
34
Зафатнина (cm3):
1000
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Менувач:
Мануелен
Боја:
Црна
Старост:
Половно
Цена: 1.200 eur.
приближно: 73.560 ден.
За огласот:
Број на огласот: 24211
Прегледи: 1247
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 12.07.17 17:06h
Истекува на: 22.10.21 22:48h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• Ел. стакла
• Централна Брава
Опис:
se prodava opelcorsa 1.012 v od 98 godina so eko tek motor registrirana do 8/2017 godina kolata e zacuvana za taa godina od oprema ima elektrika na stakla i centralno ima 2 novi gumi i nov akomulator kolata e zacuvana kako nadvor taka vnatre povelete
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: dime
Град: Прилеп
Телефон: 078808990
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.