Prodavam koristeni mobilni telefoni, LQ, Sony, Nokia, Sony Ericsson.
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 8 eur.
приближно: 500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 23867
Прегледи: 402
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 25.08.16 00:16h
Истекува на: 25.08.21 00:16h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam koristeni mobilni telefoni, LQ, Sony, Nokia, Sony Ericsson. Smart, touch, ispravni, so originalni polnaci.
Cena na cinenje od 500 do 1000 denari.
Telefon za kontakt 071399865
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Aleksandar
Град: Скопје
Телефон: 071399865
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 3263 eur.
Цена: 24 eur.
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 815661 eur.
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор