Prodavam iphone 4s neverlock
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Старост:
Нов
Цена: 57 eur.
приближно: 3.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 23618
Прегледи: 264
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 12.07.16 12:40h
Истекува на: 12.07.21 12:31h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Telefonot e vo odlicna sostojba nema grebnatinka za povece info na telefonot moze i zamena so moja ili vasa doplata
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: .
Град: Кичево
Телефон: 076279700 / 076487267
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија