***ЛИБЕРТА БЕБЕ ЦЕНТАР*** INTEX - ФАМИЛИЈАРЕН БАЗЕНТ + ФИЛТЕР (метална конструкција)
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Цена: 408 eur.
приближно: 24.990 ден.
За огласот:
Број на огласот: 23586
Прегледи: 254
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 01.07.16 11:55h
Истекува на: 01.07.21 11:55h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
***ЛИБЕРТА БЕБЕ ЦЕНТАР***
INTEX - ФАМИЛИЈАРЕН БАЗЕНТ + ФИЛТЕР (метална конструкција)
димензии: 4.57/1.22m
ЦЕНА СО ПОПУСТ - 24990 ден.
ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА
НАРАЧКИ НА ТЕЛ 070376668 043361442
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: ЛИБЕРТА БЕБЕ ЦЕНТАР
Град: Кавадарци
Телефон: 07037668
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија