Apartmani ,,Veloski''- Ohrid
Apartmani ,,Veloski''- Ohrid
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Охрид
Број на соби:
2
Површина (m2):
50---80
Цена: 1.000 eur.
приближно: 61.300 ден.
За огласот:
Број на огласот: 23560
Прегледи: 13154
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 15.11.18 19:27h
Истекува на: 27.06.21 13:40h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• Градска канал.
• Градски водовод
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Летна куќа
• Паркинг
• Сите Дозволи
• Скара
Опис:
Se izdavaat potpolno novi apartmani od 50 do 70m2 na samo 5 do 10min. pesacko rastojanie do centar i 5min. do Ohridskoto ezero.Apartmanite se so posebna spalna,dnevna,komplet opremena kujna,klima ured,internet, televizor so kablovska,terasa i so sopstven parkinkig.Apartmanite se izdavaat i vo tekot na celata godina. Cena po dogovor zavisno kolku osobi kje prestojuvaat.Poveke informacii na:

Google www.Apartmani Veloski.com ili Apartment Veloski - Apartments for Rent in Ohrid - Airbnb .tel.046272373 - 070261689 i na http://bilbord.com.mk/
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: lazor
Град: Охрид
Телефон: 070261689
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија