se prodava frizider na staro
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 16 eur.
приближно: 1.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 23530
Прегледи: 337
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 17.06.16 17:56h
Истекува на: 17.06.21 17:56h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
se prodava frizider na staro. cena po dogovor
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: milka
Град: Неготино
Телефон: 076 838228
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија