Prodavam Sony Xperia C4
 
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Старост:
Половен
Сочуваност:
Одлично
Цена: 196 eur.
приближно: 12.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 23475
Прегледи: 415
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 20.06.16 11:59h
Истекува на: 10.06.21 20:53h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Замена
Опции:
• 2G
• 3G
• 4G
• Bluetooth
• Card slot
• EDGE
• Games
• GPRS
• GPS
• Mp3
• Radio
• USB
• Wi-Fi
• Двојна Камера
• Камера
• Слушалки
Опис:
Prodavam Sony Xperia C4 skoro nov kupen na 04.04.2016 komplet vo kutija i so garancija.Telefonot ima odlicni performansi 5.5" displey 2GB ram,16GB memorija,13MP zadna kamera i dr.
Podetalno za telefonot,na sledniov link....http://www.gsmarena.com/sony_xperia_c4-7227.php

Napomena: Mozna e zamena,prednost imaat Samsung Galaxy S5 i LG G3
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Goxxy
Град: Скопје
Телефон: 075351310
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор