Prodavam Sagem MY 400
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Старост:
Половен
Цена: 5 eur.
приближно: 300 ден.
За огласот:
Број на огласот: 23245
Прегледи: 376
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.04.16 23:31h
Истекува на: 24.04.21 23:31h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam Sagem MY 400 so kamera, baterija drzi 5 dena, treba da se zamenata samo maskite, inaku telefonot raboti besprekorno
Cena 300 denari
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: viktor
Град: Скопје
Телефон: 077891091
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор