ALCATEL 3040G
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 20 eur.
приближно: 1.200 ден.
За огласот:
Број на огласот: 22927
Прегледи: 1087
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 16.05.16 18:47h
Истекува на: 05.03.21 23:58h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam poloven telefon vo odlicna sostojba.
- Ekran 3.5 inch
- Resolucija 320 x 480 px, 256k
- Procesor 260 MHz
- Kamera 2 MP
- RAM 128 MB
- Baterija 1000 mah
- Bluetooth, Wi-Fi
- Dimenzii 10.9 x 6.0 x 1.2 cm
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Igor
Град: Скопје
Телефон: 076
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: 20 eur.
Цена: 14 eur.
Цена: 815661 eur.
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор