F/s Authentic iPhones, Samsungs ,Sony Xperia
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
По Договор
Старост:
Нов
Цена: 7 eur.
приближно: 400 ден.
За огласот:
Број на огласот: 22344
Прегледи: 336
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 12.01.16 10:52h
Истекува на: 12.01.21 10:52h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опции:
• 2G
• 3G
• 4G
• Bluetooth
• Card slot
• Dual SIM
• EDGE
• Games
• GPRS
• GPS
• Infrared port
• Java
• Mp3
• Radio
• Stereo звучници
• USB
• WAP
• Wi-Fi
• Двојна Камера
• Камера
• Привезок
• Слушалки
• Футрола
Опис:
Serious Buyers Should contact us below
Whatsapp, 24HRS: ( +254 ) 775181497
BBM Pin 24HRS : 58E08551

(Apple iPhone 6S, 6S PLUS / Apple iPhone 6 , 6 PLUS Unlocked )
( Samsung S6, S6 Edge Plus, NOTE-5 Unlocked )
( Apple iPhone 5S, 5C , 5 4S , Factory Unlocked )
( Apple iPad Air 2 , mini 3 , Pro , Mini 4 , Air / Factory Unlocked )
( Samsung Galaxy S5 ,S4 , Note 4 , Note 4 , S3 , S2 Factory Unlocked )
( Sony Xperia Z5 , Z4 ,Z3,Z2 Factory Unlocked )
( Blackberry Priv, Leap, Classic Non Camera , Classic , Passport Unlocked )
( Htc One M9+ Supreme Camera , M9+ , M9 / M8 , One A9 Unlocked )

Serious Buyers Should contact us below
(Contact E-mail).samdeb_shop@hotmail.com
Skype.... Chat : s.shop2
(Contact G-mail): samdeb1000@gmail.com
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Mamnoon Hassan
Град: Богданци
Телефон: 254775181497
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија