Apple MacBook Pro со Retina дисплеј 13.3? Бележник - Core i5 2.7 GHz - 8 GB RAM меморија - 128 GB S
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
Фиксна
Цена: 700 eur.
приближно: 42.910 ден.
За огласот:
Број на огласот: 22275
Прегледи: 345
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.12.15 20:22h
Истекува на: 30.12.20 20:22h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Кредит
Опис:
Сите наши производи се оригинални и доаѓа со гаранција.
заинтересирани купувачи треба да ме контактирате директно преку е-маил
или ако сте на WhatsApp може да се намали вашиот телефонски број за табелата на WhatsApp.
купи 2 добијат 1 повеќе слободни ..
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: frida
Град: Дебар
Телефон: 70343068
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 700 eur.
Цена: 8 eur.
Цена: 350 eur.
Цена: По Договор
Цена: 590 eur.
Цена: 480 eur.
Цена: 950 eur.
Цена: 550 eur.