Отклучен Самсунг Галакси S6 Еџ со гаранција.
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
Фиксна
Старост:
Нов
Цена: 400 eur.
приближно: 24.520 ден.
За огласот:
Број на огласот: 22274
Прегледи: 405
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.12.15 20:06h
Истекува на: 30.12.20 20:06h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Кредит
Опис:
Сите наши производи се оригинални и доаѓа со гаранција.
заинтересирани купувачи треба да ме контактирате директно преку е-маил
или ако сте на WhatsApp може да се намали вашиот телефонски број за табелата на WhatsApp.
купи 2 добијат 1 повеќе слободни ..
Skyp:global-electronicsltd
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: frida
Град: Кичево
Телефон: 70343068
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија