Apple Iphone 5s 32gb brand new
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Старост:
Нов
Цена: 300 eur.
приближно: 18.390 ден.
За огласот:
Број на огласот: 22166
Прегледи: 449
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 15.12.15 11:31h
Истекува на: 15.12.20 11:31h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• Кредит
Опции:
• 3G
• 4G
• Card slot
• Games
• GPS
• Mp3
• USB
• WAP
• Wi-Fi
Опис:
Промо понуда Купи 2 добијат бесплатна 1 бренд нови оригинални

Ние сме специјализирани во дистрибуцијата на електроника: како што се новиот iPhone, iPads,
MacBook, Самсунг, дигитални камери, оригиналниот Apple iPhone 6 и 6 Plus- 128 GB / 64 GB Фабрика отклучен .. и лап-топ компјутери, игри, музички инструмент, бебе шетач итн

Нашата цел е да се развијат долгорочни односи со нашите клиенти. Да го направите ова Континуирано Постоечките обезбедиме на нашите клиенти на нови производи напредни дизајни и патентирани иновации, па тие може да се остане на врвот на нивните пазари.

Сите производи подолу се сосема нови и доаѓа со минимум од 12 месеци со меѓународна гаранција и се врати политика ..

контактирајте ме за повеќе информации ::


Skype :: Mario.tom8

Е-:: bestprofitsales90@gmail.com
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: mario tyler
Град: Демир Капија
Телефон: 16463503877
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија