продавам нов фрижидер Beko Dsa 25020
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 147 eur.
приближно: 9.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 21676
Прегледи: 482
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 12.10.15 15:09h
Истекува на: 12.10.20 15:09h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
купен е на 15.09.2015

перформаси:

•Автоматско одмрзнување
•Капацитет на фрижидерот:179L
•Капацитет на замрзнувачот:49L
•Потрошувачка на енергија годишно:229kWh
•Димензии:146x54x60cm
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Катерина
Град: Скопје
Телефон: 078281219
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 65 eur.
Цена: 100 eur.
Цена: 8 eur.
Цена: 0 eur.
Цена: 0 eur.
Цена: 49 eur.
Цена: 131 eur.
Цена: 98 eur.
Цена: По Договор
Цена: 122 eur.