frizider neo
URL до огласот:
Цена: 98 eur.
приближно: 6.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 21614
Прегледи: 349
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 27.09.15 21:43h
Истекува на: 27.09.20 21:45h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
frizider neo so komora star dve godini vo odlicna sostojba skoro nov sredna golemina
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: miroslavmiro
Град: Скопје
Телефон: 070398574
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија