LADA Riva 2105 - 1299cm3
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Марка:
Lada
Lada:
1300
Гориво:
Бензин
Година:
1984
Километража:
100.000 - 149.999
Коњски сили (ks):
68
Зафатнина (cm3):
1299
Тип на погон:
Заден Погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
Не-регистрирано!
Боја:
Црвена
Старост:
Половно
Цена: 408 eur.
приближно: 25.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 21279
Прегледи: 887
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 25.11.18 23:12h
Истекува на: 11.08.20 10:14h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
PROChITAJ VNIMATELNO . . .

PRODAVAM LADA RIVA 2105 - /1.3cm3/51kw-68ks/ vo SOLIDNA SOSTOJBA.

* ATESTIRAN PLINSKI URED - LOVATO;
* MOTOR i MENUVACh vo ODLIChNA SOSTOJBA:
* LIMARIJA - PRAGOVI i POLUMESECI /PROMENA po ZELBA/;
* NEREGISTRIRANA;
* AKUMULATOR - NEMA;

MOZhE ZAMENA za ELEKTRIChEN i MEHANIChARSKI ALAT.

ПРОДАВАМ БАГАЖНИК со МАКСИМАЛНО ИСКОРИСТЕН ПРОСТОР на КРОВ, НАПРАВЕН по НАРАЧКА - ОДГОВАРА на СИТЕ ЛАДА и ДРУГИ ВОЗИЛА со ИСТА ДИМЕНЗИЈА - ВИДИ ФОТО.

NAPOMENA: Samo Seriozen Kupuvach, a ostanatite ne go gubete vremeto so ZEVZEK muabet.

КОНТАКТ - 09-21 часот.
075/ 584 501 /+ViBeR/
077/ 534 603
078/ 956 419
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Pedja
Град: Скопје
Телефон: 077/ 534 603
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.