Prodavam gausani radijatori
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 3 eur.
приближно: 184 ден.
За огласот:
Број на огласот: 21262
Прегледи: 519
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 10.08.15 13:29h
Истекува на: 10.08.20 13:29h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Prodavm polovni gusani radijatori od po 10 i 14 rebra.
680 visina 3€ po rebro.
javete se na O71-421-358
Контакт:
Огласувач: Skopje
Град: Скопје
Телефон: o71-421-358

Огласи од иста категорија