Најнови мапи за сите GARMIN навигации
   
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
BMW
Гориво:
Бензин
Година:
SELECTED
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 20924
Прегледи: 7460
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 14.12.18 10:10h
Истекува на: 11.06.20 20:34h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Доколку сакате Вашиот GARMIN да ве однесе безбедно и сигурно до Вашата посакакува дестинација, тогаш сте на вистинското место.
mapizagps ви нуди најнови мапи за вашата GARMIN навигација.

Имаме мапи и за автомобилска и за камионска GARMIN навигација.

Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на вашиот навигациски софтвер и инсталација на аларми за безбедносни камери за цела Европа.

Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com
Контакт: 078/475662 и 075/311828
Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол.
Работиме секој ден од 10:30 до 20:00.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: mapizagps
Телефон: 078/475-662 и 075/311-828
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.