mikrofon shure beta 87c
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 250 eur.
приближно: 15.325 ден.
За огласот:
Број на огласот: 20731
Прегледи: 9689
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 06.05.15 18:18h
Истекува на: 06.05.20 18:18h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• На рати
Опис:
najdobriot mikrofon koristen samo 1, so kabel, kondenzatorski
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Zoran
Град: Скопје
Телефон: 078229097
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија