sajzer sintisajzer сајзер синтисајзер
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 7 eur.
приближно: 450 ден.
За огласот:
Број на огласот: 20730
Прегледи: 429
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 06.05.15 18:16h
Истекува на: 06.05.20 18:16h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
sajzer yamaha psr s650 ednas koristen odlicen zvuk, samplovi mp3 cita,
Контакт:
Огласувач: Zoran
Град: Скопје
Телефон: 078229097

Огласи од иста категорија