NIVA NA BEROVECKI ATAR-PRILEP
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Прилеп
Површина (m2):
9000
Цена: 0 eur.
приближно: 1 ден.
За огласот:
Број на огласот: 20069
Прегледи: 17029
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 04.12.14 20:21h
Истекува на: 04.12.19 20:21h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
SE PRODAVA NIVA NA BEROVECKI ATAR POMEGJU S.GALICANI I S.BEROVCI-PRILEP TEL 076 532 663 LILJANA
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: LILJANA
Град: Скопје
Телефон: 076 532 663
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 40 eur.
Цена: 100000 eur.
Цена: 20 eur.
Цена: 45 eur.
Цена: 50 eur.
Цена: 65000 eur.
Цена: 50 eur.
Цена: 55 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 1 eur.